Giysilerinizin mükemmel görünmesini sağlayın!

30 derecede yıkayın!

Giysilerimiz, baskılarımız ve nakışlarımız dayanıklıdır ve düşük ısıda makinede veya elde yıkamaya uygundur. Giysilerin en iyi şekilde görünmelerini sağlamak için 30 derecede tersten yıkamanızı öneririz. Renkliler ve beyazlar için ayrı deterjan kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Ters yüz edip yıkayın.

Baskıların kalın ve canlı görünmesini sağlamak, nakışların keskin ve sıkı tutmak ve döngü sırasında kapüşonlu kordonların yerinde kalmasını sağlamak için giysinizi ters yüz ederek yıkamanızı öneririz.

Giysileri kurutma

Giysilerimiz, baskılarımız ve nakışlarımız ısıya dayanıklıdır ve kurutma makinesinde kurutmaya uygundur. Bununla birlikte, en iyi şekilde görünmelerini sağlamak için, düşük ısıda kurutmanızı öneriyoruz. Eğer makine ile kurutma yapmayacaksanız giysilerinizi tersten gölgede kurutunuz. Direkt olarak güneşte kurutma yapmayınız.

Tersten ütüleyiniz

Baskılarımız ve nakışlarımızın en iyi şekilde görünmesi ve bozulmaması için, giysilerinizi ters çevirerek ütülemenizi öneririz. Ütünün sıcak tabanını kesinlikle baskılı alana uygulamayınız.Uygulanması durumunda baskıda bozulma ve atmalar olacaktır.

Okul Tasarımı - Okul Kıyafetleri & Üniformaları
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]