Proje Açıklaması

Seviye Okulları Okul Kıyafetleri

1979 yılında Özgün Matbaacılık ile hayatına başlayan şirketler topluluğu eğitim yayıncılığını Seviye Dergisi Dershaneleri markasıyla eğitim kurumlarına dönüştürmeyi başarmış ve bu başarısını Seviye Okullarıyla okul eğitimine taşımıştır.

Çağın, aklın ve bilimin ışığında eğitim – öğretim sürecine katkıda bulunan anlayışı ile eğitim sistemimizin mihenk taşlarından biri olmayı amaçlamıştır. Bu sürece katkıda bulunmak amacıyla 2013 – 2014 yılında franchising olarak Yaşamkent Seviye Koleji’nin kurulması sağlanmıştır. Geçen yılın başlangıç deneyiminden sonra bu yıl da Seviye Kolejleri’nin marka modeli olarak 2014 – 2015 öğretim yılında faaliyete başlamak üzere Batıkent’te Seviye Okulları kurulmuştur.

2015-2016 öğretim yılında Denizli Seviye Okulları franchising sistemiyle ortaokul ve lise olarak eğitim vermeye başlamıştır.

NELER YAPTIK?

Okul Tasarımı olarak Seviye Okulları öğrencileri için tişört, longsleeve, polo yaka tişört, bisiklet yaka sweatshirt, eşofman takımı,  fermuarlı sweatshirt, atkı, kupa bardak ve anahtarlıktan oluşan bir koleksiyon hazırladık. 1. sınıf kumaşlar okulun kurumsal kimliğini de dikkate alınarak hazırlanan tasarımlarla buluştu. Öğrencilerin keyifle giyebileceği kıyafetler yaptık.

Okul Tasarımı - Okul Kıyafetleri & Üniformaları
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]