Proje Açıklaması

PRAL – MACERA DOLU AMERİKA TİŞÖRTÜ

Piri Reis Anadolu Lisesi’nin Amerika’ya düzenlediği gezilerinde ekip olarak giymeleri için istekleri üzerine harika bir tişört tasarladık. Onları tebrik ediyoruz.

PRAL 2016 DA AMERİKA’DA YENİ UFUKLARA YENİ HEDEFLERE KOŞUYOR…

NASA & HARVARD-MIT-YALE Üniversite Gezisi

PRAL’lı Öğrenciler Amerika’yı keşfe hazır.

Gidiş: 27 HAZİRAN–DÖNÜŞ: 8 Temmuz

Amerika Programı:
Amerika programının en önemli ayrıntısı Miami’deki NASA Cape Canaveral uzay üssü. Sabah erken saatlerde Orlando’dan servise binip Uzay üssünü keşfe gideceğiz. Atlantis Uzay gemisine bineceğiz, Birlikte yemek yiyeceğimiz astronot bir yandan da sunum yapacak ve soruları cevaplayacak. Daha sonra Satürn 5 merkezine geçeceğiz ve tüm Kennedy uzay üssünü baştan sona gezeceğiz. Ayrıca Miami ve Florida ‘yı ve şahane sahillerini de gezeceğiz.
Harvard, MIT ve Yale üniversiteleri gezisi. Üniversite tanıtımı , tarihçeleri ve bölümleri tanıma ve üniversiteleri gezme.
Rehber eşliğinde New York Gezisi:
Wall Street, NY United Nations, Sea, Air, and Space Museum, Rockefeller Center, Times Square, NY Broadway Seventh Avenue–Fifth Avenue, World Trade Center, NY Statue of Liberty Cruise, Empire State Building
Independence Hall, Philadelphia Liberty Bell, gezileri
Washington : Beyaz Saray, Madam Tussaud Müzesi, Lincoln Memorial, DC Kore ve Vietnam şehitlikleri, Capitol, Potamac gezileri.
Corning Cam müzesi ve Niagara şelalesi
Boston şehir gezisi.

Piri Reis Anadolu Lisesi Amerika’ya gidiyor. Okul Tasarım

Okul Tasarımı - Okul Kıyafetleri & Üniformaları
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]