Proje Açıklaması

Eğitim yolculuğumuz, Yönetim Kurulu Başkanı ve GEN Eğitim Kurumları Genel Müdürü Erol Boy’un 1986 yılında Bakırköy’de açtığı sınava hazırlık dershanesi ile başlamıştır.

Yaklaşık 30 yılı aşkın bir süre ortağı olduğu ve yönetim kurulu başkanlığını yaptığı ve büyük kızının ismini taşıyan anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise olmak üzere 8 farklı okul kampüsünde Kolej eğitimi vermiştir. Ayrıca 5 farklı bölgede aynı isimle dershanecilik hizmetleri vermiştir. Çok kısa sürede İstanbul genelinde ve İzmir, Diyarbakır, Samsun gibi Türkiye’nin birçok ilinde okullar açılarak sağlam adımlarla büyüme gerçekleşmiştir.

Erol Boy’un 1986 yılında kurduğu eğitim kurumunun bağlı olduğu şirkettin Yönetim Kurulu’ndaki üyeliği, Temmuz 2019 itibariyle sona ermiştir. Erol Boy, Sevinç Erşen ve Beren Serpicioğlu 30 yılı aşkın süredir emek verdikleri şirketlerindeki ortaklıklarını Aralık 2020 itibariyle sonlandırmıştır ve kendilerini eğitim gönülleri olarak adlandırarak eğitim sektöründe var ”GEN Gelecek Nesiller” markası ile olmaya devam etmiştir. GEN Gelecek Nesiller Eğitim Kurumları’nın bünyesinde yer alan GEN Koleji Bakırköy okulu, bu yeni markanın kurulan ilk okulu olarak,  2019-2020 eğitim öğretim yılında dopdolu bir şekilde eğitim hayatına başlamıştır.

Gen Koleji okul formalarında bizi tercih etti.

Gen Koleji öğrencileri için bisiklet yaka tişört, polo yaka tişört, kapşonlu sweatshirt, eşofman takımı, spor tişört tasarladık ve ürettik.