Proje Açıklaması

Ceceli Okulları Okul Kıyafetleri

Ceceli Okullarının tohumu; 1991 yılında “Sevgiyle ve İnançla” sloganı ile kapısını çocuklara açan Gül Çocuk Ana Okulu ile atıldı.

Tohum gelişti ve 1995 yılında “İnsanda Alemler Gizlidir, okulun görevi her bir öğrencinin içindeki alemleri keşfedeceği yolculuğu başlatmaktır” felsefesini önceleyen Özel Ceceli İlkokuluna dönüştü. İlkokul 1-2 ve 3. Sınıflarda toplam 41 öğrenci ve 4 öğretmen ile eğitim öğretim hayatına başlayan okulumuz 1997 yılında değişen yasa ile birlikte Özel Ceceli İlköğretim okulu ünvanını aldı .

2000 -2001 Eğitim Öğretim yılında ilköğretim okulumuzda yeşeren filizlerin fidana dönüşmesi amacı ile Özel Ceceli Anadolu Lisesi açıldı.

Açıldığı ilk günden bu yana “Dünyaya Yön Verecek Liderleri” yetiştirmeyi hedefleyen Özel Ceceli Okulları ismini, gerçek bir öncü lider olan, Ceceli Grup’un kurucusu saygın işadamı Alaettin Ceceli beyefendinin soyadından almıştır.

Ceceli Okulları bugün 3 farklı kampüste anaokul, ilköğretim, ortaokul ve anadolu lisesi olarak faaliyet göstermektedir.

Neler yaptık?

Okul Tasarımı olarak Ceceli Okulları öğrencileri için tişört, longsleeve, polo yaka tişört, polo yaka uzun kollu, kapşonlu fermuarlı sweatshirt, eşofman, yelek, pantolondan oluşan bir koleksiyon hazırladık. Her türlü detayı düşündük. Karton etiketinden beden etiketlerine kadar Ceceli Okulları markalı ürünler ürettik.

Ceceli Okulları kıyafetleri

Okul Tasarımı - Okul Kıyafetleri & Üniformaları
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]