OKUL KIYAFETLERİNİ HAZIRLARKEN ÇOCUKLARIMIZIN EN ÇOK RAHAT EDECEĞİ, SAĞLIKLA ÜZERLERİNDE TAŞIYACAKLARI DAYANIKLI VE KALİTELİ OKUL FORMALARIMIZIN ÖN GÖRÜŞMEDEN TESLİMATA KADAR OLAN SÜRECİ ŞU ŞEKİLDE İŞLEMEKTEDİR:

 
1)ÖN GÖRÜŞME

Bu görüşmede okulların mevcut durumu tespit edilir. İstekler doğrultusunda ihtiyaç listesi belirlenir. Okulun öğrenci sayısı, yaş aralığı ve cinsiyeti göz önünde tutularak ekibimiz tarafından bir ön çalışma yapılıp iş projelendirilir.

Bu hazırlık aşaması okulun ihtiyaçlarına göre 1 veya 2 gün almakta ve ihtiyaçlara tam olarak cevap veren çözümler sunulmaktadır.

okul kıyafetleri sipariş sitesi
2)TASARIM

Hazırlık aşaması bitirildikten sonra firmamız tasarım aşamasına geçerek okullar için benzersiz çözümler üretmektedir. İstenilen renkler ve modeller dikkate alınarak okulun vizyonuna uygun olarak öğrencilerin zevkle giyebileceği onlarca okul kıyafeti tasarlanır.

Tasarımların hazırlanıp ortaya çıkma süresi okulların ihtiyaçlarına göre 7 ve 15 gün arasında değişmektedir. Yapmış olduğumuz ön çalışmalar ve tasarımlar okulların beğenisine sunulduktan sonra karar aşamasına geçilir ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulur.

3)SEÇİM VE ONAY AŞAMASI

Bu süreçte formalarda varsa istenilen değişiklikler yapılır  ve okullardan onay beklenir. Okullar hangi formayı seçeceklerine karar verme süresinde esnek bir zaman dilimine sahiptir.

Geri dönüş süresinde sadece önemli olan konu formaların daha hızlı teslim edilmesi için erken geri dönüş yapmak ve süreci başlatmaktır. Bu sayede firmamız gecikmelere mahal vermeden tam zamanında teslimat yapmak için gerekli zamana da sahip olur.

4)SÖZLEŞME

Okulların onay verdikleri forma tasarımları ve sayıları belirlendikten sonra tüm detayları içeren bir iş sözleşmesi yapılarak anlaşma sağlanır ve üretim sürecine geçilir. Sözleşme her iki kurumun birbirine karşı görev ve sorumluluklarını düzenler.  

Sözleşmelerin hazırlanması, imzalanması ve sürece konması 1 iş gününü almaktadır.

5)ÜRETİM AŞAMASI

Sipariş formu onayı geldikten sonra kumaş stoğumuzun durumuna göre üretim hemen başlatılmaktadır. Ancak eğer elimizde istenilen kumaşlar bulunmuyorsa, istenilen kumaşların tedarik süresi 30 günü bulabilmektedir.

Forma ihtiyaçlarınızı ön tarihlerde firmamıza bildirerek de yaşanabilecek aksaklıklara karşı gereken tedbirleri alma imkanınız bulunuyor. İstenilen kumaşların stoğumuzda bulunması halinde ise üretim süreci 30-45 günde tamamlanarak formalar hazır hale getirilmektedir. Üretimde düğmeden kullanılan iplere kadar her detay titizlikle seçilmekte ve kullanılmaktadır.

6)TESLİMAT
ürünlerin teslimatı

Üretimi tamamlanan ürünler tek tek kalite kontrol ekibimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar incelenmekte ve detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir, kusursuz ürünlerin ortaya çıkması için detaylı bir çalışma yürütülür.  Kontrol aşaması tamamlandıktan sonra ürünler özel etiket ve barkodlarıyla paketlenir ve koliler ile anlaşmalı kargo firmamız tarafından hızlı bir şekilde müşteriye teslim edilir.

Ürünler müşterinin isteği doğrultusunda belirtmiş olduğu adres veya adreslere anlaşmalı kargo firması gönderilir. Üretimden çıkan ürünler ortalama 5 iş günü içerisinde müşteriye ulaştırılmakta ve kullanıma sunulmaktadır.

7)MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyetini ve kusursuz üretim anlayışını misyon edinmiş firmamız, teslimat sonrasında da okullara destek vermekte ve onların devamlı yanlarında olmaktadır. Okul forması tasarlayıp üretme sürecini titizlikle gerçekleştiren firmamız yap sat mantığından tamamen uzak ve profesyonel bir yaklaşımdadır. İş süreçlerini detaylı bir şekilde yürüterek gelecekte meydana gelebilecek tüm olumsuzlukların önüne geçen Okul Tasarımı, kaliteli ürünleri ve benzersiz tasarımları ile müşterilerin tüm beklentilerini karşılamaktadır.

Siz de okullarınızın benzersiz ve kaliteli forma tasarımlarına sahip olması için iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Okulunuzu bir marka haline getirmek için sizlerle birlikte yürüyen Forma Tasarımı ile sizde en iyi formalara sahip olabilirsiniz.

1 Dakikada Fiyat Teklifi Al!
Okul Tasarımı - Okul Kıyafetleri & Üniformaları
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]