Siyah önlükler, beyaz yakalar, lacivert formalar çok eskilerde kaldı. Artık özel tasarım kökenli, okul kıyafetleri çağındayız. Her gün her ortamda modaya dair bir şeyler duymak mümkündür. Okul Tasarımı olarak okullara özel tasarım dolu okul kıyafetleri tasarlıyor ve üretiyoruz.

Moda artık sadece podyumlarda değil. Moda, artık her yerde. Modayı Yakalayın!

Okullara özel olarak hazırlanan koleksiyonlar, bir okulun marka değerini yükseltmesine yardımcı olarak, okul kıyafetlerini ön plana çıkarmaktadır. Okulların tüm kıyafetlerini güvenle yaptırabileceği Okul Tasarımı, kaliteyi sizlere uygun fiyatlarla sunmakta ve tasarımlarıyla okulunuzun marka değerini yükseltmenize yardımcı olmaktadır.

Okul kıyafeti tasarımları ile standartları yükselten firmamız hem kumaş kalitesi hem de baskı kalitesi ile özel tasarımlara imza atıyor. Rahatlığı ve tasarımı bir araya getiren konseptimiz ile okul kıyafetleri artık sıkıcı birer üniforma olmaktan çıkıyor; rahat, kullanışlı birer giyim kombini ne dönüşüyor.

Günümüzde okullar iletişim ve tanıtımlarında farklılaşarak ayrışma çabasına gitmektedir. Bunu çeşitli şekillerde yapan okullar her mecrayı kullanma çabasındadır.

Sadece eğitim öğretim modellerinde değil, okulun sosyal ve fiziksel imkanlarında, yemek ve servis imkanlarında, okul kıyafetlerinde de öne çıkmak istiyorlar. Okul kıyafetlerinde öne çıkmak farklılaşarak marka değerini artırmak isteyen okullara çözüm ortağı oluyoruz. Okullar için okul kıyafetleri tasarlıyor ve üretiyoruz.

Okul kıyafetleri olarak öğrencilerin rahat edebileceği ve keyifle giyebileceği kıyafetleri günün modasına da uygun olarak yapıyoruz. Son günlerde pandeminin hayatımıza girmesi ve eğitim-öğretimin hibrit olarak yarı evde online yarı okulda geçmesiyle kıyafetler daha da salaş ve rahat hale geldi. Oversize tişörtler ve sweatshirt eşofman takımları, kapşonlu sweatshirtler artık çok daha fazla kullanılır hale geldi. Biz de kıyafetleri günümüzün şartlarını dikkate alarak modaya uygun öğrencilerin keyifle giyebileceği hale getiriyoruz.

Mezuniyet tişörtleri, kulüp ve dernekler için özel tasarımlı tişörtler, etkinlik ve kutlamalara özel tişörtler aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonlar için kıyafet konusunda çözüm ortağı oluyoruz.

1 Dakikada Fiyat Teklifi Al!