Okul Kıyafetleri tasarımında lider bir konumda olan firmamız bünyesinde birçok değişik kıyafet modelleri, profesyonel bir hizmet çatısı altında ve yetenekli ellerde hayat buldu. Bunu etkinlik ve spor kıyafetleri için de sağlıyoruz ve tüm okullar için farklı etkinlikler adına ihtiyaçlara uygun olan, özel tasarımlar yapıyoruz. Aklınıza gelecek tüm etkinlik ve spor kıyafetleri seçenekleri için markanızı içeren kıyafetleri alanında uzman bir kadro sizlere en güzel tasarımı yaratmaktadır.

Organize edilen geziler ve spor aktiviteleri adına okulunuzun markasını taşıyan ve öğrencilerinizin bayılacağı, genç nesli anlatan ve okulunuzu en iyi şekilde temsil eden kıyafet tasarımları yaptığımızı söylemekten gurur duyuyoruz. Ayrıca kutlama günleri adına ya da tüm münazaralar için söz verdiğimiz süre içerisinde kaliteli bir malzeme ile sizlere etkinlik ve spor kıyafetleri  tasarlıyoruz.

Bütün okul etkinlik kıyafetleri için sizlere çözüm ortaklığı yaparak en harika tasarımları beğeninize sunuyoruz. Okul bünyesinde yapacağınız tüm özel etkinlikleriniz için polo yaka, sıfır yaka , uzun kollu tişört, sıfır veya fermuarlı ile kapüşonlu sweatshirt çeşitleri gibi daha birçok farklı giyim örnekleri kapsamında en güzel kıyafetleri sizler için tasarlıyoruz. Yapacağımız bütün etkinlik ve spor kıyafet çeşitlerinin her biri özgün olarak tasarlanmakta ve her kıyafet üzerindeki markanız ile farkınız hemen ortaya çıkacaktır. Basketbol takımlarına, futbol takımlarına, satranç kulübüne, tiyatro kulübüne, voleybol takımlarına, yüzme takımlarına, tubitak bilim etkinlikleri için, okuldaki festivallere özel, müzik kulüplerine özel kıyafetler tasarlıyor ve üretiyoruz.

Yıl içerisinde birçok değişik okul içi ya da okul dışı etkinlikleri olur ve sizlere kıyafet konusunda en kaliteli hizmeti sunarak şık giyim örneklerini hazırlamayı garanti ediyoruz. En uygun fiyatlar ve kaliteli bir çalışma için bizimle hemen iletişime geçebilir ve detaylı bilgiler alabilirsiniz. 0322-235-0101

1 Dakikada Fiyat Teklifi Al!