Okul Tasarımcısı

Okul Tasarımcısı, ” Gördüklerinizin Ötesinde” Tasarım yaratıyor.

Eğitime yenilikçi bir yaklaşım getirerek büyük bir destek sağlayan Okul Tasarımcısı, birbirinden farklı projeleri ile hem öğrenciler hem de öğretmenler için faydalı fikirler oluşturuyor. “Gördüklerinizin ötesinde” mottosu ile öğrencilerin eğitim süreçleri boyunca kalıcı ve etkili bir öğrenim elde etmenlerine olanak tanıyor. Birbirinden farklı projeler yürüten uzman kadrosu ile Okul Tasarımcısı, tercihe bağlı olarak iki veya üç boyutlu tasarım imkanlarına da sahip. Öğrencilerin okul hayatına farklı bir soluk getirecek olan birbirinden farklı çalışmalar, eğitimin tüm aşamalarını keyifli ve verimli bir hale getirmekte yardımcı oluyor.

Eğitim Öğretimde Yenilikçi Bir Bakış Açısı

Okul Tasarımcısı, eğitim sistemine getirdiği farklı bakış açısı sayesinde tüm öğrencilere standartların üzerinde bir süreç sunmayı hedefliyor. Eğitim öğretimin sürdürüldüğü alanlardaki boş duvarları yaratıcı bir şekilde değerlendirerek bu sürecin aktif bir parçası haline getiriyor. Öğrencilerin, eğitimin hangi alanı olursa olsun tüm konulara daha fazla hakim olması ve ilgi duymasında da rolü oldukça önemli. Öğrencilerin hayal güçlerini genişleten, üç boyutlu periyodik cetvel gibi interaktif çalışma alanları ile öğrenimin daha pratik bir hale gelmesini sağlıyor. Türkiye’de inovatif tasarımı eğitime dahil eden tek firma olarak, eğitim ve öğretimi geliştirecek çalışmalar üretmeye devam ediyor.

Pratik Bir Eğitim ve Takım Çalışmaları

Okul duvar giydirme projesi ile birbirinden farklı tasarım yaklaşımları sergilemiş olan Okul Tasarımcısı, öğrencileri eğitimin içerisine bizzat dahil etmeyi amaçlıyor. Sanatın bir eğitim aracı olarak kullanıldığı birbirinden farklı tasarımlar sayesinde eğitici duvarların yaratımında yer alıyor. Her biri alanında uzman illustratör, grafiker ve eğitmenlerden oluşan kadrosu ile yürüttüğü projelerin verimliliğini etkin bir şekilde takip ediyor. Birbirinden farklı, eğitici ve öğretici workshop projelerine de sahip olan Okul Tasarımcısı, öğrencilerin sosyal hayatlarında da pozitif etkilere sahip. Grup halinde çalışmanın önemini vurgulayan, bireysel öğrenimi güçlendirirken aynı zamanda doğru öğrenim tekniklerini ortaya koyan çalışmalarıyla başarı oranını artırıyor.

Öğrencilerin Etkili Öğreniminde Farklı Yöntemler

Okul Tasarımcısı okula özel dijital ve teknolojik duvar tasarımları alanındaki başarısı da dahil, teknolojiyi eğitim sistemi içerisine verimli bir şekilde dahil ediyor. Tüm projelerini kurum ve kuruluşların isteğine bağlı olarak düzenleyen ve tasarımın her aşamasında işbirliği ile yer alan ekibi, okula özel duvar tasarımları sayesinde eğitimi güçlendiriyor. Dijital Baskı, Grafiti ve Augmented Reality (Arttırılmış Gerçekçilik) teknikleri ile hazırlanan tasarımlar, görerek ve dokunarak eğitim alınan, yüksek kaliteli bir alana sahip olunmasında etkili. Proje ekiplerine zaman zaman öğrencileri de dahil eden Okul Tasarımcısı için hem yaratma aşamasının hem de aktif eğitimin bir parçası olunması önem taşıyor.