Devlet Okullarında da Kıyafetleri Değiştiriyoruz

Devlet okullarındaki öğrenciler de kıyafetlerinin özel okullardaki gibi farklı tasarımlar ile tarz olsun istiyor. İlkokul, ortaokul ve liselerdeki öğrencilerde okul formalarının rahat ve şık olmasını istiyor. Kendilerini özel hissetmek istiyorlar. Bizde okullardan ve öğrencilerden gelen bu istekler doğrultusunda onlar için en güzel kıyafetleri tasarlıyor ve üretiyoruz.

Anadolu Liseleri, Fen Liseleri, İmam-Hatip Anadolu Liseleri, İmam-Hatip Fen Liseleri ve Meslek Liseleri öğrencilerinin kıyafetleri genelde okul yönetimi ve velilerin insiyatifiyle alt grupta serbest bırakılıyor, üst grup için en az 2 tişört, kapşonlu sweatshirt, polo yaka tişört, bisiklet yaka sweatshirt, fermuarlı sweatshirt olmak üzere öğrencinin rahat edebileceği farklı ürünler tercih ediliyor.

İlkokul ve Ortaokullarda öğrenciler alt grupta pantolon, şort etek, eşofman altı ve şort tercih ederken yine üst grup için 2 tişört, kapşonlu sweatshirt, polo yaka tişört, bisiklet yaka sweatshirt, fermuarlı sweatshirt, kolej montu, eşofman takımı tercih ediliyor.

Devlet okullarıyla çalışma şeklimiz genelde okul-aile birliği üzerinden olmaktadır. Bizden okul yönetimiyle birlikte kıyafetler konusunda aldıkları kararlar doğrultusunda tasarımlar isteniyor. Onlara liste fiyatlarımızı aktarıyoruz kabul edilirse tasarım aşamasına geçiyoruz. Tasarımlar bittikten sonra toplam ürün bedelinin yarısını ön ödeme olarak alıyoruz geriye kalan tutar ürünler teslim edildiğinde hesaba geçiyor. Ürünler anlaşmalı kargo firmamızca gönderiliyor.

Şimdiye kadar çalıştığımız okullardan bazıları aşağıdadır.

Kadıköy Mustafa Kemal Atatürk Lisesi, Nedim Ökmen Anadolu Lisesi, Adana Anadolu Lisesi, Adana Fen Lisesi, Şuhut Anadolu Lisesi, Darıca Fen Lisesi, Bolu Turgut Özal Anadolu Lisesi, Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi, Toroslar Anadolu Lisesi, Maltepe Anadolu Lisesi, Maltepe Fen Lisesi, Ahmet Kurttepeli Anadolu Lisesi, Boğaziçi İmam-Hatip Anadolu Lisesi, Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi, Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Anadolu Lisesi, Kılıç Ortaokulu, Mecidiyeköy Anadolu Lisesi, Sevim Tekin Anadolu Lisesi, Lüleburgaz Sosyal Bilimler Lisesi, Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Anadolu Lisesi ve Ortaokulu, Keşap Fen Lisesi, IMKB Fen Lisesi