okul modası

Yeni Ders Yılına Mükemmel Bir Başlangıç!

Tarz mı Tarz, Rahat mı Rahat

Heyecan dolu miniklerimiz için kanserojen madde içermeyen renkli, rahat, şık her yerde ve her zaman giymek isteyecekleri okul kıyafetleri tasarlıyoruz.
Onlar da büyük öğrenciler gibi kendilerine hazırlanan özel koleksiyonlardan giyiniyor.

Yine Rahatlığın Üzerinde
Klasik üniforma anlayışından uzak olan kıyafet tasarımlarımız modern ve şık bir okul siluetinin hakkını fazlasıyla veriyor.
Gençlere hitap eden model ve renk seçenekleri sayesinde öğrencilerin “Rahatlığı Yine Üzerinde”

Stil Karnesi
Günümüz modasına her daim uyumlu ve şık tasarımların yer aldığı okul kıyafetleri için, gençlere en trend modelleri tasarlıyoruz.
Okulunuzun markasını taşıyan, dikkat çekici, genç neslin bayılacağı ve üzerinden çıkarmak istemeyeceği tasarımlar eşliğinde tam da sizin istediğiniz kıyafetleri sunuyoruz.

Trendler Tam Puan
Yeni neslin farklılaşan fikirleri daha eğlenceli ve farklı tasarımlara imza atmamıza olanak tanıyor. Gençlerin okul dışında da üzerinden çıkarmak istemeyeceği, keyifle giyeceği tasarım kıyafetlerimiz ders çıkış zilinin çalmasını heyecanla bekletiyor!

2023-08-19T11:58:35+03:00

Markanıza Özel Okul Kıyafeti Üretimleri

Okulunuzda eğitim gören öğrencilerinizin üzerinde 4 mevsim farklı alternatifler ile tercih edebileceği, son derece tasarım harikası ve tabi ki kaliteli okul kıyafetleri görmek ister misiniz?

Sizi ayrıcalıklı kılacak ve moda ile iç içe üretim ekibine sahip firmamızı seçerek bu konuda isteklerinize yanıt bulabilirsiniz. İlgili konuda bir ürün koleksiyonu karar vermeden önce gençlerin dilinden anlamak ve onların ne tarz giysilerden hoşlandığını bildiğimizden de emin olabilirsiniz. Yaz ve kış aylarında en trend parçalar ile öğrencilerinizin kendilerini mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz. Okul kıyafeti yapan yerler arasında bizi farklı kılan özelliklerimizden birisi de zengin üretim gamına sahip olmamızdır.

 Okul Markanızı Kıyafetler ile Taçlandırın

Üst giyime dair aklınıza gelen tüm ürünlerde önce bir proje çalışması yaparak Dijital ortamda size bilgi vermekteyiz. Kolej montları, tshirt, sweatshirt, polar, pantolon, eşofman, çanta, şapka gibi daha pek çok kategori de sizi en iyi şekilde yansıtan tasarımlara imza atmaktayız. Birinci sınıf kumaş ile terletmeyen, zaman içerisinde tahrip olmayan ve uzun seneler kullanılacak kıyafetler ürettiğimiz garantisini de verebiliriz. Hayalleriniz de sınır tanımayan imalat sürecimiz ile artık okulunuzun değerini arttırmak da başrol oynayacağımızı da ifade etmeliyiz. Böylece ayrıcalıklı bir okul kıyafeti yapan yerler arayışınızda bizim bir numaralı tercih nedeniniz olduğumuzu da keşfetmiş olacaksınız. Dilerseniz bu döneme kadar yapmış olduğumuz referans çalışmalarımıza da bakarak daha net bir fikir sahibi de olabilirsiniz.

 Hemen Fiyat Teklifi Alın

Modanın en yakın takipçisi olan firmamız, şimdiden yeni sezon popüler kreasyon çalışmalarına da hız vermiş bulunmaktadır. Öğrenci sayısı ve üretilecek toplam adede göre hesaplı teklifler sunan işletmemizden teklif alabilirsiniz. Yapacağınız net üzerinden araştırma da diğer firmalara göre her zaman cazip opsiyonlar için bizim rakipsiz olduğumuzu da görebileceksiniz. Okul kıyafeti yapan yerler arasında edindiğimiz misyon ve vizyon ile siz müşterilerimizi daima mutlu kılacağımız sözünü de verebiliriz. Artık bu konuda kazançlı çıkacağınız süreç yaşamak ve görsel anlamda benzersiz kıyafetlere sahip olmak üzere hemen bizi arayarak ön çalışma talep edebilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm eğitim kurumlarını bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.  03222350101

2023-08-19T19:31:07+03:00