Bugün Ne Giysem

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Yeni neslin ihtiyaçlarına cevap veren ve onların isteklerini kıyafetlere yansıtan firmamız okul kıyafeti tasarımları ve hazır ürünleri ile öğrencilerin bugün ne giysem sorusuna yanıt veriyor. Ürün tasarımı ile renkli ve farklı dizaynlar sunan firmamız anti kanserojen ve insan sağlığına zararsız ürün seçenekleri sunuyor.

İlkokul Kıyafetlerinde Trendi yakalamak İsteyenlere

İlkokul döneminde başlayan bugün ne giysem soruları özgün tasarıma yer veren firmamızca çözüme kavuşturuluyor. Okul kıyafetleri ile kendilerini rahat ve özgür hisseden öğrenciler akademik ve sosyal anlamda daha başarılı olurken kaliteli kıyafet seçenekleri ile uzun ömürlü kıyafet kullanımı sağlıyor.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_media_grid element_width=”3″ grid_id=”vc_gid:1493379564447-1125baab-eab4-10″ include=”716,715,712,671″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Lise Kıyafetlerine Trendlere Yön Veriyoruz

Kişisel beğeni ve tercihlerin öne çıktığı lise döneminde özel logo tasarımlı ve grafik tasarımı lise kıyafetleri ile öğrenciler hem okulda hem de okul dışında kendi tarzlarını yansıtabiliyor. Bu tasarılarla kendi tarzlarını yansıtan öğrenciler aynı zamanda yeni trendler oluşturarak arkadaşları arasında akım başlatabiliyorlar. Böylece bugün ne giysem diye fazla düşünmeden arkadaş grubu olarak aynı ruhu yansıtabiliyorlar.

 Özel Amaçlı Okul Kıyafeti Tasarımlar

Takım ruhunu ve arkadaşlığı simgeleyen forma tasarımlar ve tişört tasarımları gibi seçeneklerin yanında özel kıyafet tasarımları ile turnuva ve aktivitelerde takım ruhunu yansıtmayı sağlıyoruz. Bugün ne giysem yerine bugün ne giysek diye düşünen öğrenciler için her tür spor organizasyonu ve diğer etkinliklere özel hazırlana kıyafetlerle seçenekler sunan firmamız konforu kişisel kıyafete dönüştürüyor.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_media_grid element_width=”3″ grid_id=”vc_gid:1493379564481-bc43cdab-7692-6″ include=”902,738,852,435″][vc_column_text]

 Okul Kıyafetlerinde Karakteristik Tasarımlar

Kıyafet tasarımlarında zengin seçenekler sunan firmamız okul tişörtler yanında mezuniyet kıyafetleri de tasarlıyor. Tasarım aşamasında sizlerin de isteklerini göz önünde bulundurarak karakteristik tasarımlara imza atan firmamız kolej montu tasarımı ile farklı isteklere göre seçenekler hazırlıyor. Kolej montu tasarımında her renge ve öze aksesuarlara yer veren firmamız kollu ve kolsuz tasarımlar sunuyor. Giyim konseptini özel bir tarza dönüştürmek için okul aksesuarları da hazırlayan firmamız atkı, kupa, şapka ve bere gibi özel aksesuarlar da hazırlıyor. İlkokuldan ve liseden sonra arkadaşlarınızı ve okulu hatırlatacak bir anı kalmasını istiyorsanız arkadaş grubunuza ve sınıfınıza öze tasarımlar sunan firmamız öze tasarım atkı, şapka ve çanta gibi ürünlerle ömür boyu saklayacağınız hatıra ürünler de sunuyor.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

2017-12-16T13:17:47+00:00